Представники «Громадянського руху Олега Рябоконя» взяли участь у зустрічі з Гілларі Клінтон
09/07/2010 Новини і Публікації
Зустріч Гілларі Клінтон із представниками громадських організацій, молоддю та ЗМІ відбулася 2 липня 2010 року у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут”. Захід було організовано в рамках офіційного візиту державного секретаря США в Україну.
У своїй промові пані Клінтон наголосила, що найбільшим мотивом для тих, хто обирається на державні керівні посади, має бути суспільство, яке не займає нейтральної позиції. «В Україні є відкрите громадянське суспільство: активна спільнота, яка бореться з торгівлею людьми, за права осіб з фізичними вадами тощо. На своїх зустрічах із представниками громадських організацій я часто повторюю, що побудова громадянського суспільства – це робота кожного громадянина», – зазначила пані держсекретар.
Після виступу Гілларі Клінтон охоче поспілкувалася з присутніми. Молодь цікавилася міжнародними відносинами США, Росії та України, питанням щодо вступу нашої держави в НАТО, заходами протидії міжнародному тероризму та захистом прав людей в Україні.